Modelbouwkleuren en accessoires voor meesterlijke aandacht voor detail

Modelbouwkleuren en accessoires voor meesterlijke aandacht voor detail

Als u op zoek bent naar eerste klas Modelbouwkleuren en accessoires je bent hier aan het juiste adres. Een nauwkeurig modelbouwpakket komt pas tot leven met de juiste kleuren, fijn gereedschap en de juiste lijm. Of u nu delicate details wilt benadrukken of een onberispelijk oppervlak wilt bereiken - met ons doordachte assortiment kunt u uw hobby naar een hoger niveau tillen.

Sorteer op:
Sorteer op:
Sticker Zachte weekmaker 30mlSticker Zachte weekmaker 30ml
0 0
Art. Nr 396939090 Revell "Decal Soft" stickerverzachter - 30 ml
Normale prijs€7,69
€256,33 /l
Houtbruin, halfmat Aqua Color 18 mlHoutbruin, halfmat Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 363829090 Zijde "Wood Brown" (RAL 8001) Aqua Color Acryl 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Donkergrijs, halfmatte Aqua Color 18 mlDonkergrijs, halfmatte Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 363789090 Zijde "Donkergrijs" (RAL 7012)Aqua Color Acryl 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
goud, metallic Aqua Color 18 mlgoud, metallic Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361949090 Metallic "Goud" Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Aquarood, helderAquarood, helder
8 8
Art. Nr 367319090 "Helder rood" Aqua Color acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
wit, halfmat RAL 9010 14 ml blikwit, halfmat RAL 9010 14 ml blik
0 0
Art. Nr 323019090 Zijde "Wit" (RAL 9010) E-mail Kleur Emaille - 14 ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
oker, mat RAL 1011 Aqua Color 18 mloker, mat RAL 1011 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361889090 Mat "Okerbruin" (RAL 1011) Aqua Color - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
zwart, mat RAL 9011 14 ml blikMat "Zwart" (RAL 9011) E-mail Kleur Email - 14 ml
0 0
Art. Nr 321089090 Mat "Zwart" (RAL 9011) E-mail Kleur Email - 14 ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
Messing, metallic Aqua Color 18 mlMessing, metallic Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361929090 Metallic "Messing" Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
bladgroen, halfmat RAL 6001 Aqua Color 18 mlbladgroen, halfmat RAL 6001 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 363649090 Zijde "Bladgroen" (RAL 6001) Aqua Color Acryl 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Contacta Professional Mini, lijm (fles 12,5 g)Contacta Professional Mini, lijm (fles 12,5 g)
8 8
Art. Nr 396089090 Revell "Contacta Professional Mini"-lijm - 12,5 g
Normale prijs€4,59
€367,20 /kg
grijs, halfmat RAL 7001 Aqua Color 18 mlgrijs, halfmat RAL 7001 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 363749090 Zijde "Grijs" (RAL 7001) Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
pantsergrijs, mat RAL 7024 Aqua Color 18 mlpantsergrijs, mat RAL 7024 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361789090 Mat "Tankgrijs" (RAL 7024)Aqua Color Acryl 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Vuurrood, halfmat RAL 3000 Bus van 14 mlVuurrood, halfmat RAL 3000 Bus van 14 ml
0 0
Art. Nr 323309090 Zijde "Vurig Rood" (RAL 3000) Emaille Kleur Emaille 14ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
wit, glanzend RAL 9010 14 ml blikGlans "Wit" (RAL 9010) E-mail Kleur Email - 14 ml
0 0
Art. Nr 321049090 Glans "Wit" (RAL 9010) E-mail Kleur Email - 14 ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
Aqua oranje, helderAqua oranje, helder
8 8
Art. Nr 367309090 "Helder Oranje" Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
wit, mat RAL 9001 14 ml blikMat "Wit" (RAL 9001) E-mail Kleur Email - 14ml
0 0
Art. Nr 321059090 Mat "Wit" (RAL 9001) E-mail Kleur Email - 14ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
Revell "Contacta Professional" lijm met naald - 25 gRevell "Contacta Professional" lijm met naald - 25 g
Art. Nr 296049090 Revell "Contacta Professional" lijm met naald - 25 g
Normale prijs€7,19
€287,60 /kg
bronsgroen, mat RAL 6031 Aqua Color 18 mlbronsgroen, mat RAL 6031 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361659090 Mat "Bronsgroen" (RAL 6031) Aqua Kleur - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
bruin, mat RAL 8023 Aqua Color 18 mlbruin, mat RAL 8023 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361859090 Mat "Bruin" (RAL 8023) Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
zwart, glanzend RAL 9005 14 ml blikGlanzend "Zwart" (RAL 9005) E-mail Kleur Email - 14ml
0 0
Art. Nr 321079090 Glanzend "Zwart" (RAL 9005) E-mail Kleur Email - 14ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
lichtgrijs, halfmat RAL 7035 14 ml blikZijde "Lichtgrijs" (RAL 7035) Emaille Kleur Emaille 14ml
0 0
Art. Nr 323719090 Zijde "Lichtgrijs" (RAL 7035) Emaille Kleur Emaille 14ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
leer bruin, mat RAL 8027 Aqua Color 18 mlleer bruin, mat RAL 8027 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361849090 Mat "Leerbruin" (RAL 8027) Aqua Kleur - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
lichtgrijs, mat USAF 14 ml bliklichtgrijs, mat USAF 14 ml blik
0 0
Art. Nr 321769090 Mat "USAF lichtgrijs" e-mailkleur emaille - 14 ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
vuurrood, glanzend RAL 3000 Aqua Color 18 mlvuurrood, glanzend RAL 3000 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361319090 Glans "Vurig Rood" (RAL 3000)Aqua Color Acryl18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l

De perfecte kleurkeuze voor uw modelbouw: emaille of acryl?

Het kiezen van het juiste kleursysteem is de eerste belangrijke stap op weg naar het creëren van een indrukwekkend model. Afhankelijk van welke techniek u verkiest en welke afwerking u nastreeft, zijn er verschillende soorten kleuren beschikbaar. In ons assortiment vindt u nauwkeurig op elkaar afgestemde kleuren, die speciaal voor de kunststofmodelbouw zijn ontwikkeld.

Emailkleuren (Email): Hoge dekking en klassieke afwerking

Emailkleuren zijn de beproefde klassieker in de kunststofmodelbouw. Ze worden gekenmerkt door een extreem hoge dekking en uitstekende hechting op kunststofoppervlakken. Omdat ze langzamer drogen dan acrylverf, geef je je voldoende tijd voor vloeiende kleurverlopen, complexe verouderingstechnieken en zuivere penseelvoering zonder zichtbare penseelstreken. Om te beginnen zijn er gecoördineerde combinaties zoals deze beschikbaar Basiskleuren ingesteld waarmee je meteen een solide basisuitrusting voor de belangrijkste kleuren bij de hand hebt.

Acrylverf: sneldrogend, reukarm en gemakkelijk te verwerken

Watergedragen acrylverf is de laatste jaren een absolute favoriet geworden. Ze drogen bijzonder snel, ruiken nauwelijks en zijn gemakkelijk te verwerken met water of speciale verdunner. Kwasten zijn na het schilderen gemakkelijk schoon te maken. Acrylverf is ideaal voor het schilderen van fijne details en kan ideaal in laagjes worden aangebracht zonder dat de onderliggende verflaag oplost.

Fijn oppervlaktedesign met professionele airbrush-technologie

Als u gelijkmatige verftoepassingen wilt bereiken zonder penseelstrepen, kunt u niet om het spuitpistool heen. De Airbrush-Technologie maakt flinterdunne lagen mogelijk, waarmee zelfs de kleinste details en gravures van uw model volledig behouden blijven. Bovendien kunt u realistische schaduwen, camouflagepatronen of verweringseffecten nauwkeurig implementeren.

Voor de perfecte start van de injectieprinttechnologie raden wij voorbereide exemplaren aan Complete airbrush-sets. Deze bevatten op elkaar afgestemde onderdelen zoals een spuitpistool, luchtslang en drukbron, zodat u direct aan de slag kunt zonder lang te hoeven zoeken. Het hart van elk systeem is krachtig en stil Airbrush-compressoren, die een constante luchtdruk garanderen – de basisvereiste voor een gelijkmatig spuitbeeld.

Essentiële accessoires voor modelbouw: van lijm tot speciaal gereedschap

Voor een eersteklas resultaat is meer nodig dan alleen kleur. Alleen met de juiste accessoires wordt bouwen nauwkeurig, veilig en duurzaam leuk. Een goed gevulde werkbank bestaat uit:

  • Speciale lijm: Vloeibare lijm met fijne doseercanule last de kunststof onderdelen permanent en nauwkeurig. Heldere lijmen zorgen ervoor dat transparante delen zoals cockpitramen niet dof worden.
  • Precisiegereedschap: Zijsnijders voor het netjes verwijderen van de componenten uit het vormdeel, modelbouwmessen voor het ontbramen en vijlen en schuurpads voor vloeiende overgangen.
  • Kwasten & Applicators: Hoogwaardige roodmarter- of synthetische penselen in verschillende maten voor precieze lijnen en strakke letterdetails.
  • Primers en blanke lakken: Een goede primer vormt de ideale basis voor de hechting van de verf, terwijl een matte, satijnen of glanzende afwerking het model permanent beschermt.

Tips voor de perfecte preparatie en veroudering van uw modellen

Om ervoor te zorgen dat uw kleuren optimaal hechten, moeten alle kunststof onderdelen vóór montage of verven vetvrij zijn. Een kort bad in lauw zeepsop verwijdert resten van het lossingsmiddel uit de productie. Na droging zorgt een dunne laag primer voor ideale hechtingsomstandigheden.

Wilt u uw modellen nieuw leven inblazen? Met speciale effectkleuren, wassingen en pigmenten kun je sporen van weersinvloeden creëren, zoals roest, roet of sporen van olie. Zo wordt een eenvoudig plastic bouwpakket een authentiek, uniek stuk met een individueel verhaal.

Veelgestelde vragen

Heeft u het juiste antwoord niet gevonden in de FAQ of wilt u meer weten over onze producten? De onze Klantenservice staat met advies en ondersteuning aan uw zijde – snel, vakkundig en persoonlijk. Of het nu gaat om technische details, reserveonderdelen of gebruikstips: wij staan ​​voor u klaar.

24/7 ondersteuning

Telefoon

Maandag t/m donderdag 9.00 tot 15.00 uur, vrijdag 9.00 tot 12.00 uur

E-mail

De meest gestelde vragen
Welke kleuren zijn het beste voor beginners in het maken van modellen?

Voor beginners raden we meestal acrylverf aan, omdat deze in water oplosbaar, geurarm en sneldrogend is. Als u echter de voorkeur geeft aan klassieke emailkleuren, kunt u het beste praktische complete sets gebruiken, zoals de basiskleurenset met 6 x 14 ml emailkleuren. Hierdoor ontvang je direct alle basiskleuren van de eerste modellen in professionele kwaliteit.

Hoe gebruik ik de autolakset het beste met emaillakken?

De autolakset (6 x 14 ml lakverf) is speciaal afgestemd op de typische autolak. Voor gebruik de kleuren goed doorroeren totdat de pigmenten gelijkmatig verdeeld zijn. Je kunt de verf direct gebruiken voor penseelverwerking. Als u de kleuren wilt spuiten, verdun ze dan proportioneel met een speciaal emailkleurmengsel om een ​​optimale viscositeit voor het spuitpistool te bereiken.

Waar moet ik op letten bij het kiezen van kleuren voor scheepsmodellen?

Scheepsmodellen vereisen vaak een mix van matte tinten voor het onderwaterschip en halfmatte of glanzende tinten voor bovenbouw en details. Als je gemengde scheepsmodellen bouwt, zoals Model Building Ships Mix, zorg er dan voor dat je bijpassende grijs-, rood- en houttinten beschikbaar hebt om het dek en de romp realistisch te maken.

Kan ik acryl- en emailverf op hetzelfde model combineren?

Ja, dit kan zonder problemen als je op de droogtijden let. Een beproefde regel is: breng de emailverf eerst aan en laat deze volledig drogen (minimaal 24 uur). Je kunt er dan veilig details of effecten overheen schilderen met acrylverf. Aan de andere kant moet je voorzichtig zijn, omdat de oplosmiddelen in de emailverf verse acryllagen kunnen aantasten.

Welke basisgereedschappen heb ik nodig voor het bouwen van modellen?

Tot de absolute basisuitrusting behoren een scherpe zijsnijder, een modelbouwmes (scalpel), schuurpapier of schuurstokken in verschillende korrelgroottes (bijv. 600 tot 2000), een precisielijm met canule en 2-3 borstels in de maten 0, 2 en 4. Zo bent u goed uitgerust om uw eerste werk netjes in elkaar te zetten en vorm te geven.