Modelbouwkleuren en accessoires voor meesterlijke aandacht voor detail

Modelbouwkleuren en accessoires voor meesterlijke aandacht voor detail

Als u op zoek bent naar eerste klas Modelbouwkleuren en accessoires je bent hier aan het juiste adres. Een nauwkeurig modelbouwpakket komt pas tot leven met de juiste kleuren, fijn gereedschap en de juiste lijm. Of u nu delicate details wilt benadrukken of een onberispelijk oppervlak wilt bereiken - met ons doordachte assortiment kunt u uw hobby naar een hoger niveau tillen.

Sorteer op:
Sorteer op:
Oranje, glanzende Aqua Color 18 mlOranje, glanzende Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361309090 Glans "Oranje" (RAL 2004)Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
geel, mat RAL 1017 14 ml blikgeel, mat RAL 1017 14 ml blik
0 0
Art. Nr 321159090 Mat "Geel" (RAL 1017) E-mailkleur Email - 14ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
Aqua lichtblauw, glanzendAqua lichtblauw, glanzend
8 8
Art. Nr 361509090 Glans "Lichtblauw" (RAL 5012) Aqua Kleur - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Beige, matte Aqua Color 18 mlBeige, matte Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361899090 Mat "Beige" (RAL 1019) Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
rood, helder blikje van 14 ml"Helder rood" e-mailkleurglazuur - 14 ml
0 0
Art. Nr 327319090 "Helder rood" e-mailkleurglazuur - 14 ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
goud, metallic blikje van 14 mlgoud, metallic blikje van 14 ml
0 0
Art. Nr 321949090 Metallic "Goud" Emaille Kleur Emaille - 14 ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
Blauwgrijs, matte Aqua Color 18 mlBlauwgrijs, matte Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361799090 Mat "Grijsachtig Blauw" (RAL 7031) Aqua Kleur - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
stofgrijs, mat RAL 7012 Aqua Color 18 mlstofgrijs, mat RAL 7012 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361779090 Mat "Stofgrijs" (RAL 7012)Aqua Color Acryl 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Lufthansa geel, halfmat Aqua Color 18 mlLufthansa geel, halfmat Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 363109090 Zijde "Lufthansa Geel" (RAL 1028) Aqua Kleur 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Aqua kleurloos, glanzendAqua kleurloos, glanzend
8 8
Art. Nr 361019090 "Heldere Glans" Aqua Color Acryl - 18 ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Precisie zijsnijdersPrecisie messen
0 0
Art. Nr 390869090 Precisie messen
Normale prijs€12,49
grijs, mat RAL 7000 14 ml blikgrijs, mat RAL 7000 14 ml blik
0 0
Art. Nr 321579090 Mat "Grijs" (RAL 7000) E-mail Kleur Email - 14ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
Teerzwart, mat Aqua Color 18 mlTeerzwart, mat Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361069090 Mat "Ter Black" (RAL 9021) Aqua Color Acryl 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Painta platte penselenset
Art. Nr 296109090 Revell "Painta" platte penselenset - maten 2, 6 en 10
Normale prijs€5,15
karmijnrood, mat RAL 3002 14 ml blikkarmijnrood, mat RAL 3002 14 ml blik
0 0
Art. Nr 321369090 Mat "karmijnrood" (RAL 3002) E-mailkleur - 14 ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
roest, mat 14 ml blikroest, mat 14 ml blik
0 0
Art. Nr 321839090 Mat "Roest" Emaille Kleur Emaille - 14ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
donkergrijs, halfmat RAL 7012 14 ml blikZijde "Donkergrijs" (RAL 7012) Emaille Kleur Emaille 14ml
0 0
Art. Nr 323789090 Zijde "Donkergrijs" (RAL 7012) Emaille Kleur Emaille 14ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
Painta Clean, kwastenreiniger 100mlPainta Clean, kwastenreiniger 100ml
0 0
Art. Nr 396149090 Revell "Painta Clean" voor Kwast (Email/Aqua) 100ml
Normale prijs€9,29
€92,90 /l
steengrijs, mat RAL 7030 Aqua Color 18 mlsteengrijs, mat RAL 7030 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361759090 Mat "Steengrijs" (RAL 7030) Aqua Color Acryl 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
houtbruin, halfmat RAL 8001 14 ml blikZijde "Wood Brown" (RAL 8001) Emaille Kleur Emaille 14ml
0 0
Art. Nr 323829090 Zijde "Wood Brown" (RAL 8001) Emaille Kleur Emaille 14ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
blauw, mat RAL 5000 Aqua Color 18 mlblauw, mat RAL 5000 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361569090 Mat "Blauw" (RAL 5000) Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Zandbladvijlen, 2-zijdig (5 st.)Revell 2-zijdige schuurstift - korrel 150&120 (5 stuks)
0 0
Art. Nr 390699090 Revell 2-zijdige schuurstift - korrel 150&120 (5 stuks)
Normale prijs€4,15
oranje, helder blik van 14 ml"Helder oranje" e-mailkleurglazuur - 14 ml
0 0
Art. Nr 327309090 "Helder oranje" e-mailkleurglazuur - 14 ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
Muisgrijs, mat Aqua Color 18 mlMuisgrijs, mat Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361479090 Mat "Muisgrijs" (RAL 7005)Aqua Color Acryl18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
oranje, glanzend RAL 2004 14 ml blikoranje, glanzend RAL 2004 14 ml blik
0 0
Art. Nr 321309090 Glans "Oranje" (RAL 2004)E-mail Kleur Email - 14ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l

De perfecte kleurkeuze voor uw modelbouw: emaille of acryl?

Het kiezen van het juiste kleursysteem is de eerste belangrijke stap op weg naar het creëren van een indrukwekkend model. Afhankelijk van welke techniek u verkiest en welke afwerking u nastreeft, zijn er verschillende soorten kleuren beschikbaar. In ons assortiment vindt u nauwkeurig op elkaar afgestemde kleuren, die speciaal voor de kunststofmodelbouw zijn ontwikkeld.

Emailkleuren (Email): Hoge dekking en klassieke afwerking

Emailkleuren zijn de beproefde klassieker in de kunststofmodelbouw. Ze worden gekenmerkt door een extreem hoge dekking en uitstekende hechting op kunststofoppervlakken. Omdat ze langzamer drogen dan acrylverf, geef je je voldoende tijd voor vloeiende kleurverlopen, complexe verouderingstechnieken en zuivere penseelvoering zonder zichtbare penseelstreken. Om te beginnen zijn er gecoördineerde combinaties zoals deze beschikbaar Basiskleuren ingesteld waarmee je meteen een solide basisuitrusting voor de belangrijkste kleuren bij de hand hebt.

Acrylverf: sneldrogend, reukarm en gemakkelijk te verwerken

Watergedragen acrylverf is de laatste jaren een absolute favoriet geworden. Ze drogen bijzonder snel, ruiken nauwelijks en zijn gemakkelijk te verwerken met water of speciale verdunner. Kwasten zijn na het schilderen gemakkelijk schoon te maken. Acrylverf is ideaal voor het schilderen van fijne details en kan ideaal in laagjes worden aangebracht zonder dat de onderliggende verflaag oplost.

Fijn oppervlaktedesign met professionele airbrush-technologie

Als u gelijkmatige verftoepassingen wilt bereiken zonder penseelstrepen, kunt u niet om het spuitpistool heen. De Airbrush-Technologie maakt flinterdunne lagen mogelijk, waarmee zelfs de kleinste details en gravures van uw model volledig behouden blijven. Bovendien kunt u realistische schaduwen, camouflagepatronen of verweringseffecten nauwkeurig implementeren.

Voor de perfecte start van de injectieprinttechnologie raden wij voorbereide exemplaren aan Complete airbrush-sets. Deze bevatten op elkaar afgestemde onderdelen zoals een spuitpistool, luchtslang en drukbron, zodat u direct aan de slag kunt zonder lang te hoeven zoeken. Het hart van elk systeem is krachtig en stil Airbrush-compressoren, die een constante luchtdruk garanderen – de basisvereiste voor een gelijkmatig spuitbeeld.

Essentiële accessoires voor modelbouw: van lijm tot speciaal gereedschap

Voor een eersteklas resultaat is meer nodig dan alleen kleur. Alleen met de juiste accessoires wordt bouwen nauwkeurig, veilig en duurzaam leuk. Een goed gevulde werkbank bestaat uit:

  • Speciale lijm: Vloeibare lijm met fijne doseercanule last de kunststof onderdelen permanent en nauwkeurig. Heldere lijmen zorgen ervoor dat transparante delen zoals cockpitramen niet dof worden.
  • Precisiegereedschap: Zijsnijders voor het netjes verwijderen van de componenten uit het vormdeel, modelbouwmessen voor het ontbramen en vijlen en schuurpads voor vloeiende overgangen.
  • Kwasten & Applicators: Hoogwaardige roodmarter- of synthetische penselen in verschillende maten voor precieze lijnen en strakke letterdetails.
  • Primers en blanke lakken: Een goede primer vormt de ideale basis voor de hechting van de verf, terwijl een matte, satijnen of glanzende afwerking het model permanent beschermt.

Tips voor de perfecte preparatie en veroudering van uw modellen

Om ervoor te zorgen dat uw kleuren optimaal hechten, moeten alle kunststof onderdelen vóór montage of verven vetvrij zijn. Een kort bad in lauw zeepsop verwijdert resten van het lossingsmiddel uit de productie. Na droging zorgt een dunne laag primer voor ideale hechtingsomstandigheden.

Wilt u uw modellen nieuw leven inblazen? Met speciale effectkleuren, wassingen en pigmenten kun je sporen van weersinvloeden creëren, zoals roest, roet of sporen van olie. Zo wordt een eenvoudig plastic bouwpakket een authentiek, uniek stuk met een individueel verhaal.

Veelgestelde vragen

Heeft u het juiste antwoord niet gevonden in de FAQ of wilt u meer weten over onze producten? De onze Klantenservice staat met advies en ondersteuning aan uw zijde – snel, vakkundig en persoonlijk. Of het nu gaat om technische details, reserveonderdelen of gebruikstips: wij staan ​​voor u klaar.

24/7 ondersteuning

Telefoon

Maandag t/m donderdag 9.00 tot 15.00 uur, vrijdag 9.00 tot 12.00 uur

E-mail

De meest gestelde vragen
Welke kleuren zijn het beste voor beginners in het maken van modellen?

Voor beginners raden we meestal acrylverf aan, omdat deze in water oplosbaar, geurarm en sneldrogend is. Als u echter de voorkeur geeft aan klassieke emailkleuren, kunt u het beste praktische complete sets gebruiken, zoals de basiskleurenset met 6 x 14 ml emailkleuren. Hierdoor ontvang je direct alle basiskleuren van de eerste modellen in professionele kwaliteit.

Hoe gebruik ik de autolakset het beste met emaillakken?

De autolakset (6 x 14 ml lakverf) is speciaal afgestemd op de typische autolak. Voor gebruik de kleuren goed doorroeren totdat de pigmenten gelijkmatig verdeeld zijn. Je kunt de verf direct gebruiken voor penseelverwerking. Als u de kleuren wilt spuiten, verdun ze dan proportioneel met een speciaal emailkleurmengsel om een ​​optimale viscositeit voor het spuitpistool te bereiken.

Waar moet ik op letten bij het kiezen van kleuren voor scheepsmodellen?

Scheepsmodellen vereisen vaak een mix van matte tinten voor het onderwaterschip en halfmatte of glanzende tinten voor bovenbouw en details. Als je gemengde scheepsmodellen bouwt, zoals Model Building Ships Mix, zorg er dan voor dat je bijpassende grijs-, rood- en houttinten beschikbaar hebt om het dek en de romp realistisch te maken.

Kan ik acryl- en emailverf op hetzelfde model combineren?

Ja, dit kan zonder problemen als je op de droogtijden let. Een beproefde regel is: breng de emailverf eerst aan en laat deze volledig drogen (minimaal 24 uur). Je kunt er dan veilig details of effecten overheen schilderen met acrylverf. Aan de andere kant moet je voorzichtig zijn, omdat de oplosmiddelen in de emailverf verse acryllagen kunnen aantasten.

Welke basisgereedschappen heb ik nodig voor het bouwen van modellen?

Tot de absolute basisuitrusting behoren een scherpe zijsnijder, een modelbouwmes (scalpel), schuurpapier of schuurstokken in verschillende korrelgroottes (bijv. 600 tot 2000), een precisielijm met canule en 2-3 borstels in de maten 0, 2 en 4. Zo bent u goed uitgerust om uw eerste werk netjes in elkaar te zetten en vorm te geven.