Modelbouwkleuren en accessoires voor meesterlijke aandacht voor detail

Modelbouwkleuren en accessoires voor meesterlijke aandacht voor detail

Als u op zoek bent naar eerste klas Modelbouwkleuren en accessoires je bent hier aan het juiste adres. Een nauwkeurig modelbouwpakket komt pas tot leven met de juiste kleuren, fijn gereedschap en de juiste lijm. Of u nu delicate details wilt benadrukken of een onberispelijk oppervlak wilt bereiken - met ons doordachte assortiment kunt u uw hobby naar een hoger niveau tillen.

Sorteer op:
Sorteer op:
ijzer, metallic Aqua Color 18 mlijzer, metallic Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361919090 Metallic "Staal" Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Antraciet, matte Aqua Color 18 mlAntraciet, matte Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361099090 Mat "Antracietgrijs" (RAL 7021)Aquakleur - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
aluminium, metallic Aqua Color 18 mlaluminium, metallic Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361999090 Metallic "Aluminium" Aqua Color Acryl - 18 ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
zwart, halfmat RAL 9005 Aqua Color 18 mlzwart, halfmat RAL 9005 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 363029090 Zijde "Zwart" (RAL 9005) Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Painta Standaard, 6 maten 00-4, blisterverpakking
Art. Nr 296219090 Revell "Painta Standaard" Penselen - 6st (blister)
Normale prijs€7,19
zilver, metallic Aqua Color 18 mlzilver, metallic Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361909090 Metallic "Zilver" Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
wit, halfmat RAL 9010 Aqua Color 18 mlwit, halfmat RAL 9010 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 363019090 Zijde "Wit" (RAL 9010) Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /kg
wit, mat RAL 9001 Aqua Color 18 mlwit, mat RAL 9001 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361059090 Mat "Wit" (RAL 9001) Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Vuurrood, halfmat Aqua Color 18 mlVuurrood, halfmat Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 363309090 Zijde "Vurig Rood" (RAL 3000)Aqua Color Acryl 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
antraciet, mat RAL 7021 14 ml blikMat "Antracietgrijs" (RAL 7021) E-mail Kleur 14ml
0 0
Art. Nr 321099090 Mat "Antracietgrijs" (RAL 7021) E-mail Kleur 14ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
Lichtgrijze, halfmatte Aqua Color 18 mlLichtgrijze, halfmatte Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 363719090 Zijde "Lichtgrijs" (RAL 7035) Aqua Color Acryl 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
ijzer, metaal blik van 14 mlijzer, metaal blik van 14 ml
0 0
Art. Nr 321919090 Metallic "Staal" Emaille Kleur Emaille - 14 ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
Lichtgrijs, matte Aqua Color 18 mlLichtgrijs, matte Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361769090 Mat "USAF Lichtgrijs" Aqua Color Acryl - 18 ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
zilver, metallic blikje van 14 mlzilver, metallic blikje van 14 ml
0 0
Art. Nr 321909090 Metallic "Zilver" Emaille Kleur Emaille - 14 ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
aluminium, metalen blik van 14 mlaluminium, metalen blik van 14 ml
0 0
Art. Nr 321999090 Metallic "Aluminium" Emaille Kleur Emaille - 14ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
zwart, mat RAL 9011 Aqua Color 18 mlzwart, mat RAL 9011 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361089090 Mat "Zwart" (RAL 9011) Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Contacta Helder, 20 gContacta Helder, 20 g
0 0
Art. Nr 396099090 Revell "Contacta Clear" lijm voor transparante onderdelen - 20 g
Normale prijs€5,49
€274,50 /kg
zwart, halfmat RAL 9005 14 ml blikzwart, halfmat RAL 9005 14 ml blik
0 0
Art. Nr 323029090 Zijde "Zwart" (RAL 9005) E-mail Kleur Emaille - 14 ml
Normale prijs€2,79
€199,29 /l
grijs, mat RAL 7000 Aqua Color 18 mlgrijs, mat RAL 7000 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361579090 Mat "Grijs" (RAL 7000) Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
geel, mat RAL 1017 Aqua Color 18 mlgeel, mat RAL 1017 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361159090 Mat "Geel" (RAL 1017) Aqua Color Acryl - 18 ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
roest, mat Aqua Color 18 mlroest, mat Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361839090 Mat "Roest" Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
wit, glanzend RAL 9010 Aqua Color 18 mlwit, glanzend RAL 9010 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361049090 Glans "Wit" (RAL 9010) Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
zwart, glanzend RAL 9005 Aqua Color 18 mlzwart, glanzend RAL 9005 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361079090 Glans "Zwart" (RAL 9005) Aqua Color Acryl - 18ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l
Set van 3 pincettenRevell pincetset (1x recht/gebogen/zelfsluitend)
0 0
Art. Nr 390639090 Revell pincetset (1x recht/gebogen/zelfsluitend)
Normale prijs€7,19
karmijnrood, mat RAL 3002 Aqua Color 18 mlkarmijnrood, mat RAL 3002 Aqua Color 18 ml
8 8
Art. Nr 361369090 Mat "karmijnrood" (RAL 3002) aquakleur - 18 ml
Normale prijs€3,79
€210,56 /l

De perfecte kleurkeuze voor uw modelbouw: emaille of acryl?

Het kiezen van het juiste kleursysteem is de eerste belangrijke stap op weg naar het creëren van een indrukwekkend model. Afhankelijk van welke techniek u verkiest en welke afwerking u nastreeft, zijn er verschillende soorten kleuren beschikbaar. In ons assortiment vindt u nauwkeurig op elkaar afgestemde kleuren, die speciaal voor de kunststofmodelbouw zijn ontwikkeld.

Emailkleuren (Email): Hoge dekking en klassieke afwerking

Emailkleuren zijn de beproefde klassieker in de kunststofmodelbouw. Ze worden gekenmerkt door een extreem hoge dekking en uitstekende hechting op kunststofoppervlakken. Omdat ze langzamer drogen dan acrylverf, geef je je voldoende tijd voor vloeiende kleurverlopen, complexe verouderingstechnieken en zuivere penseelvoering zonder zichtbare penseelstreken. Om te beginnen zijn er gecoördineerde combinaties zoals deze beschikbaar Basiskleuren ingesteld waarmee je meteen een solide basisuitrusting voor de belangrijkste kleuren bij de hand hebt.

Acrylverf: sneldrogend, reukarm en gemakkelijk te verwerken

Watergedragen acrylverf is de laatste jaren een absolute favoriet geworden. Ze drogen bijzonder snel, ruiken nauwelijks en zijn gemakkelijk te verwerken met water of speciale verdunner. Kwasten zijn na het schilderen gemakkelijk schoon te maken. Acrylverf is ideaal voor het schilderen van fijne details en kan ideaal in laagjes worden aangebracht zonder dat de onderliggende verflaag oplost.

Fijn oppervlaktedesign met professionele airbrush-technologie

Als u gelijkmatige verftoepassingen wilt bereiken zonder penseelstrepen, kunt u niet om het spuitpistool heen. De Airbrush-Technologie maakt flinterdunne lagen mogelijk, waarmee zelfs de kleinste details en gravures van uw model volledig behouden blijven. Bovendien kunt u realistische schaduwen, camouflagepatronen of verweringseffecten nauwkeurig implementeren.

Voor de perfecte start van de injectieprinttechnologie raden wij voorbereide exemplaren aan Complete airbrush-sets. Deze bevatten op elkaar afgestemde onderdelen zoals een spuitpistool, luchtslang en drukbron, zodat u direct aan de slag kunt zonder lang te hoeven zoeken. Het hart van elk systeem is krachtig en stil Airbrush-compressoren, die een constante luchtdruk garanderen – de basisvereiste voor een gelijkmatig spuitbeeld.

Essentiële accessoires voor modelbouw: van lijm tot speciaal gereedschap

Voor een eersteklas resultaat is meer nodig dan alleen kleur. Alleen met de juiste accessoires wordt bouwen nauwkeurig, veilig en duurzaam leuk. Een goed gevulde werkbank bestaat uit:

  • Speciale lijm: Vloeibare lijm met fijne doseercanule last de kunststof onderdelen permanent en nauwkeurig. Heldere lijmen zorgen ervoor dat transparante delen zoals cockpitramen niet dof worden.
  • Precisiegereedschap: Zijsnijders voor het netjes verwijderen van de componenten uit het vormdeel, modelbouwmessen voor het ontbramen en vijlen en schuurpads voor vloeiende overgangen.
  • Kwasten & Applicators: Hoogwaardige roodmarter- of synthetische penselen in verschillende maten voor precieze lijnen en strakke letterdetails.
  • Primers en blanke lakken: Een goede primer vormt de ideale basis voor de hechting van de verf, terwijl een matte, satijnen of glanzende afwerking het model permanent beschermt.

Tips voor de perfecte preparatie en veroudering van uw modellen

Om ervoor te zorgen dat uw kleuren optimaal hechten, moeten alle kunststof onderdelen vóór montage of verven vetvrij zijn. Een kort bad in lauw zeepsop verwijdert resten van het lossingsmiddel uit de productie. Na droging zorgt een dunne laag primer voor ideale hechtingsomstandigheden.

Wilt u uw modellen nieuw leven inblazen? Met speciale effectkleuren, wassingen en pigmenten kun je sporen van weersinvloeden creëren, zoals roest, roet of sporen van olie. Zo wordt een eenvoudig plastic bouwpakket een authentiek, uniek stuk met een individueel verhaal.

Veelgestelde vragen

Heeft u het juiste antwoord niet gevonden in de FAQ of wilt u meer weten over onze producten? De onze Klantenservice staat met advies en ondersteuning aan uw zijde – snel, vakkundig en persoonlijk. Of het nu gaat om technische details, reserveonderdelen of gebruikstips: wij staan ​​voor u klaar.

24/7 ondersteuning

Telefoon

Maandag t/m donderdag 9.00 tot 15.00 uur, vrijdag 9.00 tot 12.00 uur

E-mail

De meest gestelde vragen
Welke kleuren zijn het beste voor beginners in het maken van modellen?

Voor beginners raden we meestal acrylverf aan, omdat deze in water oplosbaar, geurarm en sneldrogend is. Als u echter de voorkeur geeft aan klassieke emailkleuren, kunt u het beste praktische complete sets gebruiken, zoals de basiskleurenset met 6 x 14 ml emailkleuren. Hierdoor ontvang je direct alle basiskleuren van de eerste modellen in professionele kwaliteit.

Hoe gebruik ik de autolakset het beste met emaillakken?

De autolakset (6 x 14 ml lakverf) is speciaal afgestemd op de typische autolak. Voor gebruik de kleuren goed doorroeren totdat de pigmenten gelijkmatig verdeeld zijn. Je kunt de verf direct gebruiken voor penseelverwerking. Als u de kleuren wilt spuiten, verdun ze dan proportioneel met een speciaal emailkleurmengsel om een ​​optimale viscositeit voor het spuitpistool te bereiken.

Waar moet ik op letten bij het kiezen van kleuren voor scheepsmodellen?

Scheepsmodellen vereisen vaak een mix van matte tinten voor het onderwaterschip en halfmatte of glanzende tinten voor bovenbouw en details. Als je gemengde scheepsmodellen bouwt, zoals Model Building Ships Mix, zorg er dan voor dat je bijpassende grijs-, rood- en houttinten beschikbaar hebt om het dek en de romp realistisch te maken.

Kan ik acryl- en emailverf op hetzelfde model combineren?

Ja, dit kan zonder problemen als je op de droogtijden let. Een beproefde regel is: breng de emailverf eerst aan en laat deze volledig drogen (minimaal 24 uur). Je kunt er dan veilig details of effecten overheen schilderen met acrylverf. Aan de andere kant moet je voorzichtig zijn, omdat de oplosmiddelen in de emailverf verse acryllagen kunnen aantasten.

Welke basisgereedschappen heb ik nodig voor het bouwen van modellen?

Tot de absolute basisuitrusting behoren een scherpe zijsnijder, een modelbouwmes (scalpel), schuurpapier of schuurstokken in verschillende korrelgroottes (bijv. 600 tot 2000), een precisielijm met canule en 2-3 borstels in de maten 0, 2 en 4. Zo bent u goed uitgerust om uw eerste werk netjes in elkaar te zetten en vorm te geven.